ConsultPro | Hotelové poradenství | sales Audit
hotelové poradenství
Czech / Česky English / Anglicky
Consultpro s.r.o. logo

Mystery Shopping

Způsob kontroly formou kvalitativního výzkumu provozu, který objektivně prověří úroveň chování personálu, poctivost prodeje a rozsah a kvalitu poskytovaných služeb. Tajná kontrola Vám poskytne pravdivý pohled na Váš provoz.

Forma kontroly:

  • vyhodnocení anonymního pobytu kontrolora ve Vašem ubytovacím zařízení,
  • vyhodnocení zvukové nahrávky telefonické rezervace (porovnání s konkurenčním setem),
  • vyhodnocení nabídky konferenčních služeb ubytovacího zařízení (porovnání s konkurenčním setem),
  • vyhodnocení on-line rezervačního rozhraní (porovnání s konkurenčním setem).

"… v oblasti veřejného stravování zjistila ČOI nedostatky ve více než třetině z téměř 5900 loňských kontrol. Mezi nejzávažnější provinění patřily nedostatky při účtování cen a nedodržení míry nápojů. V některých případech mohlo jít o vinu zaměstnance, kterého provozovatel ihned po kontrole propustil…"
Zdroj: www.aktualne.cz

Fotogalerie

Mystery Shopping (leaflet) Mystery Shopping (summary sheet) Mystery Shopping (example Telephoning) Spider Chart for Mystery Shopping

Poskytujeme hotelové poradenství zaměřené na zvýšení kvality v ubytovacích zařízeních a komplexní služby pro stávající i plánované hotelové projekty. Našimi klienty jsou subjekty z hotelového prostředí jako hotelové řetězce, individuální ubytovací zařízení a vlastníci hotelů, dále pak developeři a institucionální investoři do hotelových nemovitostí.

Pro stávající provozy nabízíme zejména celkový audit obchodních aktivit (Sales Audit) nebo anonymní kontrolu poskytovaných služeb (Mystery Shopping).

více informací »

Michal Vohralík - hospitality consultant

Michal působil jako poradce v oblasti cestovního ruchu v mezinárodní síti poradenských firem Horwath HTL - Hospitality Consulting s pokrytím trhů centrální a východní Evropy (CEE).

Dále působil v nadnárodních hotelových řetězcích Vienna International, Mamaison Hotels & Residences a Orea Hotels.

více informací »
Ing. Michal Vohralík

E-mail: info@consultpro.cz
Tel.: +420 602 436 640
Skype: mike_is_here