ConsultPro | Hotelové poradenství | sales Audit
hotelové poradenství
Czech / Česky English / Anglicky
Consultpro s.r.o. logo

Uniform System of Accounts

Uniform system of accounts for lodging industry (zkráceně USALI) je využíván mnoha ubytovacími řetězci po celém světě a v oboru hotelnictvím je účetním standardem.

Tento systém manažerského účetnictví umožňuje snadné sledování výkonnosti hotelových středisek jako room division, F&B dle středisek a jejich následnou kontrolu nákladů tj. food cost, beverage cost, cost of sales, náklady na obydlený pokoj apod.

Pomocí specializovaného softwaru vám jednoduše převedeme měsíční účetní záznamy do standardního zobrazení Uniform System of Accounts for lodging industry


Poskytujeme hotelové poradenství zaměřené na zvýšení kvality v ubytovacích zařízeních a komplexní služby pro stávající i plánované hotelové projekty. Našimi klienty jsou subjekty z hotelového prostředí jako hotelové řetězce, individuální ubytovací zařízení a vlastníci hotelů, dále pak developeři a institucionální investoři do hotelových nemovitostí.

Pro stávající provozy nabízíme zejména celkový audit obchodních aktivit (Sales Audit) nebo anonymní kontrolu poskytovaných služeb (Mystery Shopping).

více informací »

Michal Vohralík - hospitality consultant

Michal působil jako poradce v oblasti cestovního ruchu v mezinárodní síti poradenských firem Horwath HTL - Hospitality Consulting s pokrytím trhů centrální a východní Evropy (CEE).

Dále působil v nadnárodních hotelových řetězcích Vienna International, Mamaison Hotels & Residences a Orea Hotels.

více informací »
Ing. Michal Vohralík

E-mail: info@consultpro.cz
Tel.: +420 602 436 640
Skype: mike_is_here