ConsultPro | Hotel consultancy | Sales audit
hotel consultancy
Czech / Česky English / Anglicky
Consultpro s.r.o. logo

Uniform System of Accounts for Lodging Industry

Uniform system of accounts for lodging industry (abbreviated USALI) is used in many hotel chains around the world as accounting standard.

 

The managerial accounting system makes it easy to track the performance of the hotel departments such as room division, F&B, Spa and subsequent control costs ie food cost, beverage cost, cost of sales, cost per room stay, etc.

 

Using specialized software, we simply transfer your monthly accounting records to the standardised format of Uniform System of Accounts for lodging industry.


Poskytujeme hotelové poradenství zaměřené na zvýšení kvality v ubytovacích zařízeních a komplexní služby pro stávající i plánované hotelové projekty. Našimi klienty jsou subjekty z hotelového prostředí jako hotelové řetězce, individuální ubytovací zařízení a vlastníci hotelů, dále pak developeři a institucionální investoři do hotelových nemovitostí.

Pro stávající provozy nabízíme zejména celkový audit obchodních aktivit (Sales Audit) nebo anonymní kontrolu poskytovaných služeb (Mystery Shopping). [en]

more »

Michal Vohralík - hospitality consultant

Michal působil jako poradce v oblasti cestovního ruchu v mezinárodní síti poradenských firem Horwath HTL - Hospitality Consulting s pokrytím trhů centrální a východní Evropy (CEE).

Svou hotelovou dráhu zahájil studijní hotelovou praxí v hotelu Inter.Continental Praha a následně úspěšně absolvoval na Vysoké škole ekonomické v Praze v oborech podniková ekonomie a cestovní ruch.

more »
Ing. Michal Vohralík

E-mail: info@consultpro.cz
Tel.: +420 602 436 640
Skype: mike_is_here