ConsultPro | Hotelové poradenství | sales Audit
hotelové poradenství
Czech / Česky English / Anglicky
Consultpro s.r.o. logo

Služby

Nabízíme širokou škálu služeb z oblasti hotelnictví a obchodu, odborné studie, kontroly kvality, standardizace, oceňování, projektové řízení, aj.

Rádi vám představíme naše služby osobně nebo prostřednictvím vzdálené online konference se vzájemným sdílením obrazu a zvuku (např. WebEx apod.).

Naše služby:

Pro více informací nás, prosím, neváhejte kontaktovat na info@consultpro.cz nebo tel.: +420 602 436 640.

Fotogalerie

RevPAR in CEE Capital Cities Sales Audit (leaflet) Hotel Project Mystery Shopping (example) Spider Chart for Mystery Shopping

Poskytujeme hotelové poradenství zaměřené na zvýšení kvality v ubytovacích zařízeních a komplexní služby pro stávající i plánované hotelové projekty. Našimi klienty jsou subjekty z hotelového prostředí jako hotelové řetězce, individuální ubytovací zařízení a vlastníci hotelů, dále pak developeři a institucionální investoři do hotelových nemovitostí.

Pro stávající provozy nabízíme zejména celkový audit obchodních aktivit (Sales Audit) nebo anonymní kontrolu poskytovaných služeb (Mystery Shopping).

více informací »

Michal Vohralík - hospitality consultant

Michal působil jako poradce v oblasti cestovního ruchu v mezinárodní síti poradenských firem Horwath HTL - Hospitality Consulting s pokrytím trhů centrální a východní Evropy (CEE).

Dále působil v nadnárodních hotelových řetězcích Vienna International, Mamaison Hotels & Residences a Orea Hotels.

více informací »
Ing. Michal Vohralík

E-mail: info@consultpro.cz
Tel.: +420 602 436 640
Skype: mike_is_here