ConsultPro | Hotelové poradenství | sales Audit
hotelové poradenství
Czech / Česky English / Anglicky
Consultpro s.r.o. logo

E-commerce

 

  • Rezervační Systém na Vašich webových stránkách (Web Booking Engine):

Ukázka rezervačního okna - komise 0%-3%:

  • Automatická distribuce pokojů (Channel Manager): výběr optimálního způsobu distribuce volných pokojů přes internetové portály (OTA - online tarvel agencies). Optimalizace vašich zápisů v internetových rezervačních systémech a nastavení vhodného modelu prodeje pro navýšení počtu rezervací. Postaráme se o kompletní revenue management na poli internetových rezervačních systémů (Expedia, Bookings, HRS apod.).
  • E-mailing (distribuce Newslettrů) – Komplexně zpracujeme vaši emailovou propagaci. Od sběru emailových adres, vzhledu emailingu po samotné odeslání Newsletteru s vyhodnocením úspěšnosti kampaně
  • Zvýšení návštěvnost webu – Provedeme analýzu návštěvnosti vašich webových stránek a navrhneme změny vedoucí ke zvýšení přehlednosti vaší prezentace, případně k přeskupení sekcí a klíčových informací za účelem zvýšení prodejnosti a návštěvnosti webu. Budeme řídit Vaše kampaně ve vyhledávačích (PPC kampaně, zápisy ve vyhledávačích), navrhneme vhodné bannerové reklamy, zaměříme se na další sociální sítě na Internetu. PPC, Google Analytics, Google AdWords, Sklik.cz...
  • Facebook – zařídíme vaší společnosti profesionální účet na Facebooku, budeme řídit vaše Facebookové stránky, komunikovat s fanoušky a vyvíjet aktivity k získání dalších následovníků vaší společnosti na Facebooku
  • E-commerce analýza - vytvoříme pro váš hotelový provoz analýzu kompletního řešení na poli E-commerce. Vždy zpracujeme řešení na míru dle vašich možností.
  • Internetové texty, web copywriting – zrevidujeme všechny vaše texty v češtině i angličtině a upravíme podle nejnovějších požadavků na vyhledatelnost vaší prezentace na Internetu.

Poskytujeme hotelové poradenství zaměřené na zvýšení kvality v ubytovacích zařízeních a komplexní služby pro stávající i plánované hotelové projekty. Našimi klienty jsou subjekty z hotelového prostředí jako hotelové řetězce, individuální ubytovací zařízení a vlastníci hotelů, dále pak developeři a institucionální investoři do hotelových nemovitostí.

Pro stávající provozy nabízíme zejména celkový audit obchodních aktivit (Sales Audit) nebo anonymní kontrolu poskytovaných služeb (Mystery Shopping).

více informací »

Michal Vohralík - hospitality consultant

Michal působil jako poradce v oblasti cestovního ruchu v mezinárodní síti poradenských firem Horwath HTL - Hospitality Consulting s pokrytím trhů centrální a východní Evropy (CEE).

Dále působil v nadnárodních hotelových řetězcích Vienna International, Mamaison Hotels & Residences a Orea Hotels.

více informací »
Ing. Michal Vohralík

E-mail: info@consultpro.cz
Tel.: +420 602 436 640
Skype: mike_is_here